Kosmetika

V kosmetice Vám mohu poskytnout jak kosmetické služby tak konzultaci s výběrem výrobku pro Vaši pleť.

U nás můžete zakoupit výrobky od značek:

  • Babor, Německá lékařská kosmetika
  • Karaja, Italská dekorativní kosmetika
  • Jsem poradcem značky Just
  • Stage, Španělská profesionální dekorativní kosmetika
  • Vermione, světové unikátní české krémy s bioaktivními enzymy a výtažky z kalifonských žížal, receptura bez parabenů a v bio kvalitě

Profil společnosti BABORProfil společnosti BABOR

BABOR je mezinárodní společnost s dlouhodobou rodinnou tradicí. Je jednou z vedoucích značek v segmentu profesionální kosmetiky. Produkty jsou vyráběny v souladu s mezinárodními kosmetickými standardy pomocí moderních technologií v Aachenu ( Cáchy ). Více než 70 distributorů a devět dceřinných společností po celém světě zajišťují, že BABOR má vždy blízko ke svým zákazníkům – a to je klíč k úspěchu. Dnes je BABOR zastoupen v 70 zemích a zaměstnává více než 500 lidí po celém světě, z toho 400 v Německu. BABOR Cosmetics je s mnohaletými zkušenostmi synonymem pro exkluzivní kosmetické a wellness produkty s vyjímečnou kvalitou, účinnými ingrediencemi a profesionálními systémy péče. Dr. Michael Babor založil společnost v roce 1956 pod jménem Dr. Babor GmbH. Historické kořeny značky BABOR sahají do roku 1955, kdy Dr. Michael Babor patentoval svůj vynález - čištění na obličej s "hydrofilním olejem” nazvaným HY-ÖL®.


Pokud se chcete objednat, neváhejte a kontaktujte mě nejlépe telefonicky na níže uvedeném telefonním čísle. Vzhledem k tomu, že líčím a hodně cestuji, je třeba se objednat vždy předem.

Adresa salonu:

Tel.: +420 602 548831
Email: nadja.rot@email.cz
Minská 37, 616 00 Brno

Kontaktní formulář