Modeling

MODELINGOVÁ AGENTURA - ENERGY MODEL MANAGEMENT


Agenturu ENERGY jsem založila po 7 letech působení v modelingovém průmyslu jako Model Scout pro řadu prestižních českých i zahraničních agentur. V současné době agentura funguje pouze pro český trh a na českém území.

Informace pro modelky

Modelky které zastupuji pracují pro klienty v České republice a pokud chtějí a splňují všechny požadavky mohou pracovat i v zahraničí.
Hledám nové tváře, zajímavé dívky s čistou pletí a výškou od 174 do 180cm ve věku od 14 do 21 let.
Ideální věk pro začátek se v této době jeví 15-16 let. Cestovat do zahraničí bez doprovodu osoby starší 18ti let mohou pouze dívky které dovršily alespoň 16 let věku.

Co nutně potřebujete ke kariéře modelky?

  1. Velmi kvalitní fotografie! Dobrý a plný book.
  2. Odpovídající míry.
  3. Angličtinu. A to nejen v případě, že chcete cestovat. Ale i na našem modelingovém trhu. Často se zde již objevují zahraniční produkce a většinou je i zde základním jazyykem angličtina. Alespoň základy.

Co vás omezí v kariéře modelky?

Tetování, piercing, nedostatek času, neznalost angličtiny, příliš pohyblivá váha...

V současné době mám vypracovaný "komplexní systém", za pomoci kterého vás dám dohromady v průběhu několika měsíců a přípravím vás tak jak na případnou kariéru v mezinárodním modelingu, tak i pro práci v kterékoli renomované firmě.

Návyky a změnu životního stylu určitě oceníte i když není tak úplně vaším snem stát se profesionální modelkou. V případě, že máte nějaké otázky nebo se potřebujete objednat na některou z mých služeb, neváhejte mně kontaktovat.