Speciální liftingová masáž obličeje

Liftingová masáž obličeje využívá velmi jemných tahů, které mají vynikající regenerační účinky pokožky. Lifting obličeje se zaměřuje na mimické svaly obličeje s hloubkovými detoxikačními účinky.

Tato metoda příznivě působí na vyhlazování obličejových vrásek a přispívá k lepšímu vyživování pleti i samotných svalů. Touto masáží podpoříme regeneraci a pružnost pokožky, zásadně tak snížíme napětí v obličeji.

Každodenní starosti, stres či špatná životospráva, to vše má nepříznivý účinek na naši pleť. Speciální liftingová masáž obličeje

Stav pleti je velkým ukazovatelem našeho psychického rozpoložení. Jsme li unavení, ve stresu či máme zdravotní problémy, naše pleť se nedostatečně prokrvuje a rychleji stárne. Svalová tkáň v obličeji se s přibývajícím věkem oslabuje.

Přirozený proces stárnutí sice nelze zastavit, ale díky této metodě jej můžeme zpomalit, dodat pleti svěžejší a tolik žádaný mladší vzhled.

Mikromasáž očního okolí

Mikromasáž očního okolí je vhodná pro muže i ženy od 21 let, kdy kůže začíná stárnout. Trvá cca 7 - 8 minut. Při mikromasáži očního okolí se snižuje prohloubení vrásek kolem očí a zmenšují se váčky pod očima, také se snižuje nitrooční tlak a tím se posiluje zrak.

Dále napomáhá k lepšímu zprůchodnění dutin, posiluje obočí, které během let klesá, a hlavně pomáhá výrazně prokrvit a promastit kůži, což oddaluje její ztenčení a předčasné stárnutí. Pokožka v okolí očí je po mikromasáži pevnější, vypnutější a hladčí.